Лазерна Епіляція Сідниць

Обробка лазерним променем забезпечить комфортне звільнення від волосся, а також гарантує, що після проходження необхідної кількості сеансів ви не згадуватимете про цю проблему довгі роки – зростання волосся відновлюється лише через 5-7 років.

Лазерна Епіляція Сідниць

Лазерна Епіляція Сідниць

Зростання небажаного волосся на тілі – завжди досить гостра проблема, як для чоловіків, так і для жінок. Іноді трапляється так, що волосся починає активно рости в області ануса і на сідницях. Рослинність в області сідниць з’являється у жінок найчастіше через гормональне порушення і доставляє масу проблем. Голити волосся в цій зоні неможливо, а будь-які склади для депіляції (крему, віск, цукор) викликають сильні болі при використанні і вростання волосків. Лазерна епіляція сідниць і у чоловіків, і у жінок – це рішення проблеми росту волосся в такій делікатній області.

Важливо! Рекомендуємо перед процедурою обов’язково пройти обстеження у лікаря ендокринолога, щоб перевірити гормональний фон і при необхідності почати лікування.

Етапи епіляції, такі:

Для досягнення ідеального результату епіляції сідниць для жінок потрібно в середньому 6 процедур, для чоловіків порядку 9. Повтор сеансу з часу першої процедури можливий через 1 місяць.

buttocks

Лазерна епіляція - шлях до красивих сідниць

Сідниці – досить ніжна частина тіла людини, в ній зосереджено багато кровоносних судин і нервових закінчень, крім того волосяний покрив в ній найчастіше густий і жорсткий. Обробка лазерним променем забезпечить комфортне позбавлення від волосся, а також гарантує, що після проходження необхідної кількості сеансів ви не будете згадувати про цю проблему довгі роки – ріст волосся відновлюється лише через 5-7 років.

Багаторічний досвід роботи та відгуки наших клієнтів дозволяють нам виділити переваги цього способу:

Сама процедура проста і триває в середньому близько 20 хвилин. Багатьох цікавить, як підготуватися до епіляції сідниць.

popo-lazer-epilasyon1

Епіляція сідниць лазером в Києві: чому ми?

Вирішивши стати на шлях до досконалої шкірі сідниць, ви закономірно запитаєте – в чому наші плюси. Постараємося бути короткими і переконливими:

Досвід роботи

Маючи за плечима не один рік роботи, ми точно знаємо, як правильно видаляти волосся, переконайтеся в цьому самі - ми раді надати консультацію з усіх питань.

Персонал

На даний момент наша команда - це згуртований колектив сертифікованих професіоналів-однодумців, відданих своїй справі косметологів і лікарів.

Устаткування

Застосовуємо в своїй роботі довів свою ефективність діодний лазер і новинку ринку - апарат, який повністю виключає можливість опіків, так як має вбудованим охолодженням.

Вартість:

цінова політика нашого салону така, що ми пропонуємо якісні процедури за оптимальними цінами.

І найголовніше – атмосфера

Ми добре розуміємо делікатність процедури видалення волосся в області між сідницями, сумніви і страхи клієнта, тому наші фахівці створять повністю комфортну для вас обстановку, починаючи з моменту консультації. Ми цінуємо наших клієнтів, їх побажання.

Зв’яжіться з нами – зробіть перший крок до своєї бездоганності! Епіляція сідниць в Києві безболісна, проста і комфортна!

Показання та протипоказання для видалення волосся лазером

Отже, спробуємо змоделювати портрет нашого потенційного клієнта і наведемо ряд його характеристик:

Depositphotos_130218638_original

Якщо ви виявили у себе хоча б один з цих ознак, то ви точно – наш клієнт! З процедурою проведення все досить просто і зрозуміло, але до того, як прийти в салон ви повинні підготуватися до процедури і забезпечити догляд епіляційній зоні сідниць після неї. Це вимагає від клієнта певної дисципліни, адже від того наскільки правильно ви підготовлені буде залежати і кінцевий результат і наскільки безболісно пройде сам сеанс.

Правила процедури видалення волосся в районі сідниць такі:

lazernaya-epilyatsiya-zgodits

Крім того, проводити епіляцію забороняється при:

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Антон, 26 років

"Лазерна епіляція сідниць - досить інтимна процедура і не кожен на неї вирішиться. Але все-таки дружина мене вмовила і була моєю групою підтримки. Я дуже боявся болю, але вже після хвилини від початку я зрозумів, що нема чого боятися - було тільки легке пощипування. Майстер пояснила, що ефект досягається за рахунок їх сучасного апарату, який знеболює всю процедуру. Тому думаю, що це була не остання моя відвідування салону з дружиною, хочеться дуже позбутися рослинності! "

Наташа, 20 років

"Жінка повинна бути озброєна повністю, і навіть в таких інтимних зонах, як сідниці. Саме тому я сміливо почала курс цих процедур не роздумуючи, тим більше у мене був позитивний досвід позбавлення волосся лазером на ногах і в зоні бікіні. Пройшовши кілька процедур я помітила , як волоски стали тонкими і стали майже непомітні. Прагну бути ідеальною, тому буду йти до переможного кінця! Спасибі дівчаткам, які працюють в салоні, все доступно розповідають і роблять процедури безболісними. "

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]