Лазерна епіляція обличчя для чоловіків

Лазерна епіляція для обличчя у чоловіків заслужила популярність завдяки безболісному і повному порятунку від небажаного волосся.

Лазерна Епіляція Обличчя Для Чоловіків

Лазерна епіляція обличчя для чоловіків

Все більше і більше сучасних чоловіків, які втомилися від щоденного гоління: порізів, врослого волосся і інших обов’язкових атрибутів позбавлення від щетини приходять до висновку, що: найкращим способом вирішення цієї проблеми є лазерна епіляція волосся на обличчі.

Далі вас чекають самі часто задаються по темі: “лазерна епіляція обличчя для чоловіків”. Співробітники нашого центру омолодження підготували відповіді, але для більш глибокої консультації – телефонуйте нам у зручний для вас час, ми все розповімо!

udalenie-volos-u-muzhchin-35

Чи боляче робити лазерну епіляцію чоловікам на обличчі?

Питання болю – це питанням апаратури, яка робить епіляцію. Сучасні пристрої для епіляції працюють майже безболісно. В цьому плані ми хочемо похвалитися нашим апаратом з охолодженням Soprano ice platinum, який гарантує не тільки якісний результат, а й створює максимально комфортні умови під час епіляції обличчя чоловіків.

man-epil

Як проходить лазерна епіляція особи у чоловіків?

Процедура чоловічий лазерної епіляції нічим не відрізняється від аналогічної у жінок. Єдине, що можна відзначити це те, що для повної епіляції обличчя для чоловіка можливо буде потрібно трохи більше контрольних сеансів в порівнянні з жінками через природну підвищеної “волосатості” у представників сильної статі.

Який інтервал між сеансами лазерної епіляції? Як часто потрібно її робити?

Що б повністю і безповоротно позбутися небажаного волосся – потрібно провести кілька сеансів. Ця необхідність зумовлена ​​тим, що деяке волосся знаходяться в “сплячому стані”, а апарат може забрати тільки активно-зростаюче волосся. Таким чином, надалі для досягнення ідеального результату природно необхідно провести коригувальні процедури. Така природа зростання нашого волосся. Зазвичай друга процедура призначається не раніше ніж через місяць, зі збільшенням терміну наступних ще на два тижні. Надалі рекомендується проходити підтримуючі сеанси в середньому раз на рік.

Як підготуватися до процедури лазерної епіляції обличчя?

Необхідно відмовитися від прийняття сонячних ванн в посиленому режимі, або просто кажучи: не засмагати мінімум за два тижні до наміченої процедури. Також необхідно утриматися від нанесення спиртовмісних засобів мінімум за три дні до очікуваної епіляції. А перед самим сеансом епіляції обличчя чоловікові потрібно ретельно поголитися – не пізніш як за 7 годин до початку сеансу.

Лазерна Епіляція Обличчя Для Чоловіків

Чи дозволена лазня / сауна після лазерної епіляції обличчя у чоловіків?

Категорично – ні. Навіть просто гарячий душ не рекомендується приймати протягом трьох днів після епіляції обличчя у чоловіків. Так само як і не можна користуватися скрабами для шкіри, загоряти або плавати у відкритих водоймах. Всі ці запобіжні заходи необхідні що б уберегти ніжну шкіру після видалення волосся. Ми завжди радимо користуватися теплою водою і гелем для душу замість мила, що б надмірно не дратувати шкіру.

Muzhchiny-Biorevitalizatsiya

Чи роблять чоловіки епіляцію на обличчі? Як це затребувано?

Лазерна епіляція для обличчя у чоловіків заслужила популярність завдяки безболісного і повного позбавлення від небажаного волосся. Багато спортсменів, актори і навіть політики подають приклад і вирішують це питання кардинально, зберігаючи себе просто величезна кількість часу і зусиль. Лазерна епіляція обличчя для чоловіків це не просто новомодна течія – це стиль життя, заснований на максимальній ефективності, без компромісів. Наш професійний колектив в Київському Центрі Омолодження та сучасна апаратура Soprano ice platinum очікують вас, а хороші ціни і регулярні акції приємно здивують. Отримати повну консультацію з усіх питань можна прямо зараз, просто зателефонуйте!

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]