Лазерна Епіляція Ніг Повністю

Лазерна епіляція ніг – це сучасна та безпечна технологія позбавлення небажаної рослинності на довгий час.

Лазерна Епіляція Ніг Повністю

Лазерна Епіляція Ніг Повністю

Лазерна епіляція ніг – це сучасна і безпечна технологія позбавлення від небажаної рослинності на довгий час. Новітні апарати дозволяють впливати на великі ділянки тіла і проводити процедуру повністю на всій поверхні ніг на одному сеансі. Лазерну епіляцію оцінили вже мільйони жінок на планеті – відкрийте її переваги і ви!

Эпиляция голени в Киеве

Принцип дії лазерної епіляції ніг повністю

На відміну від інших видів епіляції (наприклад, епіляції ніг повністю воском), лазер не видаляє волосся, а впливає безпосередньо на волосяний фолікул. Той перестає виконувати свої функції і волосся перестає рости. А якщо волосся не росте – їх не потрібно видаляти!

Переваги лазерної епіляції ніг повністю

Тривалий результат - за умови повторення 1 процедури в 6-12 місяців, назавжди

Відсутність побічних ефектів

Відсутність болю і дискомфорту під час і після процедури

Доступна ціна лазерної епіляції ніг повністю

Проведення і результат лазерної епіляції ніг повністю

Процедура лазерної епіляції ніг повністю займає порядком 50 хвилин і проводиться в окремому кабінеті. За 6 годин до процедури потрібно поголити ноги – щоб лазер впливав не на волосинку, а на волосяний фолікул, вплив був більш потужним і було забезпечено краще ковзання маніпули по тілу. З тією ж метою на самому початку процедури наноситься спеціальний крем. За бажанням можуть нанести і знеболюючий крем – зазвичай це не потрібно, але якщо у пацієнта низький больовий поріг – можна. Також відзначимо, що апарат Soprano ice platinum оснащений спеціальною системою охолодження і знижує температуру шкірного покриву в зоні проведення процедури до -3 градусів. Анестетик наноситься і в разі підвищеної чутливості до холоду.

Ефект буде вже після першої процедури лазерної епіляції – скорочення волосся на 15-30% . Але повний курс вимагає 4-8 процедур – кількість залежить від особливостей організму. Процедури проводяться з інтервалом в місяць, потім – з додаванням до попереднього перерви ще 14 днів. Графік підлаштовується під фази росту волосся.

Рекомендації по догляду після лазерної епіляції ніг повністю

Після проведення маніпуляцій ніг слід дотримуватися простих рекомендацій, які підвищать ефективність процедури.

Протипоказання для лазерної епіляції ніг повністю

Виявлення протипоказань – обов’язковий попередній етап перед впливом лазером. Їх в цілому трохи:

Вагітність і лактація

Онкологічне захворювання

Гормональні збої в організмі

Цукровий діабет (якщо йде прийом інсуліну)

Викликані хворобою або травмою пошкодження шкірного покриву в місці проведення епіляції

Проблеми з кровоносною системою (погана згортання)

Підготовка до лазерної епіляції ніг повністю

Спеціальної підготовки перед процедурою немає, але заборонено виконувати певні дії. Труднощів для вас це не складе – ви зможете жити звичним життям, не обмежуючи свій комфорт. Основні заборони ми представили в таблиці.

Не можна:
Лазерка голени Киев

Часто в перелік вносять також заборону за два тижні до проведення лазерної епіляції засмагати в солярії і на пляжі. Це правда, практично всі апарати для епіляції не дозволяють це робити. Але ми працюємо з апаратом Soprano ice platinum, для якого свіжа засмага – це не проблема!

Апарат для лазерної епіляції Soprano ice platinum

Як вже згадувалось, в Центрі омолодження ми використовуємо інноваційний апарат з США Soprano ice platinum. Його дія заснована на одночасному використанні 3 лазерів (олександритового, діодного, неодимового) і системи охолодження, яка робить процедуру абсолютно безболісною. Переваги апарату «Сопрано»:

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Діана, 22 роки

«Я робила лазерну епіляцію ніг повністю 9 місяців тому. Зараз мої ніжки абсолютно гладкі, і я дуже задоволена результатом »

Юлія,25 років

«Кілька років тому, я зробила лазерну епіляцію ніг і залишилася дуже задоволена. Після цього ще зробила лазерну епіляцію пахв і бікіні, і маму свою відправила на ноги »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]