Лазерна Епіляція Гомілки та Колін

Лазерна епіляція гомілки та колін – це справжня знахідка для жінок.

Лазерна Епіляція Гомілки І Колін

Лазерна епіляція гомілки і колін

Лазерна епіляція гомілок та колін – це справжня знахідка для жінок. Це дозволяє повністю забути про необхідність видалення небажаної рослинності і не приховувати кілька днів сліди, які залишають воскова епіляція або шугарінг – почервоніння, запалення, подразнення. Лазерна епіляція ніг до колін – це безболісна процедура, результат після якої тримається роками!

У чому принцип лазерної епіляції гомілок і колін

Лазерна епіляція гомілки та колін запобігає ріст волосся. Лазер впливає на волосяний фолікул – він залишається на своєму місці, не видаляється, але перестає виконувати свої функції. Волосся не ростуть – а значить, не потрібно їх видаляти.

Результат лазерної епіляції гомілки і колін

Ефект помітний вже після першої процедури – волосся буде менше на 15-30%. Але однієї процедури недостатньо – повний курс становить 4-8 процедур, залежить від індивідуальних особливостей організму. Після цього волосся не будуть рости протягом року, і знадобиться повторювати одну процедуру раз в 6-12 місяців, щоб вирішити проблему з небажаною рослинністю назавжди. Лазерна епіляція має і додаткові ефекти – видаляє врослі волоски, розгладжує шкіру, робить її гладкою і пружною.

Голень Лазерная Эпиляция

Переваг лазерної епіляції гомілки і колін

Безболісність

Тривалий результат

Відсутність побічних ефектів

Демократична ціна

Особливості апарату для лазерної епіляції гомілки і колін Soprano ice platinum

Особливостями американського апарату Soprano ice platinum є:

Підготовка до лазерної епіляції гомілки і колін

Підготовка полягає в забороні на проведення ряду маніпуляцій до лазерної епіляції:

За 6 годин до лазерної епіляції необхідно поголити зону гомілки і колін – тоді лазер буде впливати ефективніше.

Протипоказання до лазерної епіляції колін і гомілки

Проблеми зі згортанням крові

Онкологія

Гормональні збої в організмі

Пошкодження шкірного покриву в зоні проведення лазерної епіляції

Прийом інсуліну при цукровому діабеті

Вагітності та лактації

Процедура лазерної епіляції гомілки і колін і реабілітація після

Лазерна епіляція гомілки з колінами проводиться у індивідуальному кабінеті з використанням спеціального апарату. Спочатку лікар завдає спеціальний крем, який покращує ковзання і підвищує ефективність роботи апарату. Додатково можуть знеболити зону проведення маніпуляції зовнішнім анестетиком – це необов’язково, але можливо, якщо у вас підвищена реакція на біль і на холод (система охолоджує шкіру до -3 градусів за Цельсієм).

Після процедури немає звичних для інших типів епіляції почервоніння і подразнень. Але є певні правила, яких слід дотримуватися, щоб був максимальний ефект від процедури:

Лазерная эпиляция ног Киев

Часто в перелік вносять також заборону за два тижні до проведення лазерної епіляції засмагати в солярії і на пляжі. Це правда, практично всі апарати для епіляції не дозволяють це робити. Але ми працюємо з апаратом Soprano ice platinum, для якого свіжа засмага – це не проблема!

За рахунок цього в апарата «Сопрано» є цілий ряд переваг:

Також апарат Soprano ice platinum дозволяє працювати на великій поверхні і з його допомогою можна зробити лазерну епіляцію ніг повністю. Унікальна технологія дозволяє робити процедуру при свіжому засмагу, відразу після відпустки – інші апарати цього не роблять.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Олена, 35 років

«Я рекомендую лазерну епіляцію гомілок і колін. Мене влаштувало абсолютно все - вартість, результат, комфорт по час проведення процедури »

Юлія, 20 років

«Лазерна епіляція гомілки та колін у мене пройшла абсолютно безболісно. Мені робили її з апаратом «Сопрано». Знадобилося 5 процедур. Наполегливо рекомендую

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]