Лазерна Епіляція Для Чоловіків

Лазерна епіляція однозначно є найкращим та безболісним рішенням.

Лазерна Епіляція Для Чоловіків

Лазерна епіляція на сьогоднішній день є найсучаснішим і безболісним способом видалення волосся. Шугарінг і депіляція з використанням воску: по-перше, дають набагато гірші наслідки, а по-друге, є досить болючими процедурами, особливо для чоловіків – через товщину волосся. Тому, лазерна епіляція волосся для чоловіків однозначно є найкращим і безболісним рішенням.

2

Чи боляче робити лазерну епіляцію тіла для чоловіків?

Раніше, коли обладнання не було настільки досконале як сучасні пристрої, в ніжних областях тіла клієнти іноді відчували поколювання і використовували місцеві знеболюючі, що б усунути незручності. З нашим ультра-сучасним апаратом з охолодженням  вам не варто очікувати неприємних відчуттів.

Більш того, у нас працюють тільки професіонали високого класу (включаючи співробітників чоловічої статі), які точно знають: як провести епіляцію тіла чоловіка в максимально комфортних умовах для клієнта.

lazernaya-epilyatsiya-minsk-skidka-idealmed-1

Скільки потрібно зробити процедур лазерної епіляції на тілі у чоловіків для повного позбавлення від непотрібних волосся?

Важливо відзначити, що процедура епіляції позбавляє тільки від того волосся, які на даний момент знаходяться в активній фазі росту. Тому, якщо ви очікуєте отримати ідеальний результат в майбутньому – необхідні повторні процедури для видалення сплячих фолікул (зазвичай не більше 5-8 сеансів).

Чоловіча епіляція всього тіла для чоловіків це сучасна і затребувана процедура!

Позбавляючись від непотрібного волосся на тілі чоловіки економлять просто гігантський ресурс грошей, часу і зусиль. Тому більшість чоловіків, які прийшли в наш центр омолодження приходять в захват з перших же процедур, спостерігаючи комфорт, безболісність і клієнтоорієнтованість.

mu

Як проходить процедура лазерної епіляції всього тіла і чи безпечно це?

Епіляція волосся є абсолютно безпечною процедурою. Лазерний промінь впливає тільки на саме волосся і його фолікулу. На шкіру навколо, і тим більше на нижні ділянки шкіри – не проводиться ніякого впливу взагалі. У цьому процесі чоловіча епіляція тіла нічим не відрізняється від жіночої, в тому числі і за вартістю.

Ми гарантуємо:

Низькі ціни та сучасна апаратура залишать вас повністю задоволеними. Чекаємо вас прямо зараз, телефонуйте!

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]