Лазерна епіляція бікіні

Лазерна епіляція бікіні – це найновіший, ефективний, без хворобливих відчуттів та шкоди спосіб видалення волосся в інтимній зоні.

Лазерна Епіляція Бікіні

Лазерна епіляція бікіні: безболісний догляд за інтимною зоною

Чому ви так часто бачите рекламу лазерної епіляції? Тому що вона стала дуже популярною серед українських жінок і користується величезним попитом. Уже розвіяні міфи про придуману шкоду для здоров’я від цієї процедури, які були спочатку, як вона тільки з’явилася (бояться у нас люди нового, та й конкуренти це вміло використовують).

Новітні апарати забезпечують ще більш ефективний і довгостроковий результат, повністю без болю, а процедура стала ще доступнішою – як за ціною, так і за кількістю місць, де її можна зробити.

Яким чином проводиться процедура?

Під час лазерної депіляції бікіні лікар обробляє зону лобка, статевих губ і між’сідничної складки спеціальним апаратом – лазерним пристроєм місце. Шкіра повинна бути ідеально гладкою, тому перед процедурою рекомендується поголити місце обробки – це додатково активізує ріст волосся і процедура буде ефективна. Процедура зазвичай безболісна, але якщо у вас занадто низький больовий поріг, можуть застосувати місцеве знеболення – обговоріть це питання заздалегідь з лікарем.

Лазерная Эпиляция бикини в Центре Омоложения

Як підготуватися до лазерної епіляції бікіні

Лазерна епіляція бікіні вимагає спеціальної підготовки – про неї вас детально проконсультує медичний фахівець, але якщо коротко:

Лазерная Эпиляция классического бикини

Переваги лазерної епіляції

Скажи «Ні!» Болю і щоденного гоління!

Проходить без болю і дискомфорту

Довготривалий результат - зберігається до року

Відсутні побічні ефекти

Гладка і ніжна шкіра

Доступна вартість

Апарат для епіляції: особливості

У нашому центрі ми використовуємо для лазерної епіляції бікіні апарат  – унікальна технологія, в основі якої – висока швидкість діодного лазера і довга олександритового хвиля. Додатково він володіє охолоджуючим ефектом, що забезпечує постійний температурний захист шкірного покриву. Лазерна епіляція бікіні з нашим апаратом абсолютно безболісна, процедура проводиться швидше, а ефект дає більший, ніж аналоги.

Переваги лазерної епіляції

Лазерная Эпиляция глубокого бикини

Поняття і види лазерної епіляції бікіні

Принцип дії лазера:

Принцип дії лазерної епіляції бікіні грунтується на впливі лазерних променів на певні ділянки шкірного покриву. Він вибірково впливає тільки на меланін – біологічний пігмент, який відповідає в тому числі за волосся. Прогріваючи клітку до певної температури, лазерний промінь абсорбує меланін, за рахунок чого і відбувається видалення волосся. Відбувається це не відразу, знадобиться кілька процедур – причому людям зі світлою шкірою і світлим волоссям більше, оскільки в їх шкірі меланіну менше, і працювати з ним складніше.

2 види лазерної епіляції бікіні:

Класичне

Глибоке

Відмінність лазерної епіляції від інших способів видалення волосся

Видалення волосся в інтимних зонах стало звичною практикою в усьому світі. Причини – не тільки естетичні, але і гігієнічні.
Спочатку використовували тільки бритви, але в такому випадку потрібно часто повторювати процедури. Потім з’явилися воскові смужки – але використання їх дуже болюче,
на шкірі залишається почервоніння, пошкодження покриву, роздратування. І знову ж таки – це тимчасово вирішення проблеми, як і з домашніми епіляторами, які виривають волоски,
проте фолікула залишається і волосся росте знову. Ефекта від шугаринга вистачає на 3-4 тижні.

Лазерна епіляція бікіні в цьому контексті – досконала інша технологія, яка дозволяє повністю видалити волосяний покрив без болю і дискомфорту.

Лазерная Эпиляция глубокое бикини

Протипоказання для проведення епіляції:

Діабет

Онкологія

Шкірні захворювання

Пошкодження шкіри в зоні проведення (рубці, свіжі порізи)

Вагітність

Результат після першої процедури лазерної епіляції бікіні

Уже після першого сеансу ви помітите такий ефект:

Лазерна епіляція бікіні в Центрі омолодження: наші переваги

Ми піклуємося про кожного нашого клієнта, і команда професійних дипломованих фахівців має індивідуальний підхід до кожної пацієнтки. Фахівці Центру омолодження створять максимально комфортні умови, процедура пройде безболісно, і ми гарантуємо повну безпеку. На всіх етапах вас буде підтримувати фахівець – розповість, як підготуватися до лазерної епіляції бікіні і що робити після процедури. А ще вас приємно здивують наші ціни.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Людмила, 21 рік

«Я модель і знаю, як багато часу потрібно для догляду за собою. Але постійне видалення волосся мене просто вбивало - боляче, довго, часто ... Лазерна епіляція бікіні допомогла мені назавжди забути про біль, і я в будь-який момент готова до зйомок у купальнику! »

Юлія, 33 роки

«Процедуру робила рік назад і після цього повторила один курс. Не боляче, мені достатньо було 5 сеансів. Дуже досить, рекомендую ».

Наша команда лікарів вищої категорії

Питання - Відповідь

Як часто потрібно робити лазерну епіляцію бікіні?

Для кожної жінки це індивідуально і залежить від типу волосяного покриву, того, як фолікули реагують на дію лазера, кольору шкіри (лазер гірше сприймає світлий шкіряний покрив), типу обладнання. Для лазерної епіляції бікіні з хорошим апаратом зазвичай потрібно 6-8 сеансів, але деяким може знадобиться і 10. Між 1 і 2 процедурою робиться перерва на місяць, 2 і 3 - півтора місяці, потім - по два місяці. Підтримуючу епіляцію, після повного позбавлення від волосся, рекомендується робити раз на півроку-рік (одна процедура).

Коли не можна робити лазерну епіляцію бікіні?

Протипоказаннями до проведення лазерної епіляції бікіні є вагітність, онкологічні захворювання, цукровий діабет, загострення дерматичних захворювань (псоріаз, герпес), механічне пошкодження шкіри в зоні проведення процедури. Небажано робити епіляцію під час критичних днів і перед або відразу після відпустки (якщо ви відпочивали на пляжі).

Чи шкідлива лазерна епіляція в зоні бікіні для здоров'я?

Ні, це абсолютно безпечна процедура, вона не має побічних ефектів (крім невеликої чутливості перші години і чутливості до ультрафіолету), що підтверджено світовими дослідженнями.

Догляд після лазерної епіляції бікіні

Як такий реабілітаційний період після проведення лазерної епіляції бікіні відсутній. У перші два тижні після неї не можна засмагати, три дня - приймати гарячу ванну, відвідувати басейн і використовувати тоніки на спирту.

Скільки тримається лазерна епіляція бікіні?

Її ефекту вистачає дуже надовго. Це не означає, що волосся більше ніколи не буде рости - але якщо повторювати процедуру раз на півроку-рік (не повний курс, а 1 сеанс) - питання з видаленням волосся буде для вас вирішене назавжди.

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]