Лазерна Епіляція Бікіні Для Чоловіків

Чоловіча інтимна епіляція – це ефективний і безпечний спосіб позбутися небажаного волосся в інтимній зоні раз і назавжди.

Лазерна Епіляція Бікіні Для Чоловіків

Лазерна Епіляція Бікіні Для Чоловіків

Чоловіча інтимна епіляція – це ефективний і безпечний спосіб позбутися від небажаного волосся в інтимній зоні раз і назавжди. Вже давно минули ті часи, коли густа рослинність в інтимній зоні у чоловіків була ознакою мужності і вважалася обов’язковою.

Основний плюс видалення зайвої рослинності за допомогою чоловічої інтимної епіляції полягає не тільки в питанні естетичному, який часто є провідним у виборі даної процедури, але також і в питанні збереження гігієни і здоров’я чоловічих статевих органів.

Лазерна Епіляція Бікіні Для Чоловіків

Як роблять, як проходить лазерна епіляція бікіні?

На сеансі епіляції бікіні волосся видаляють по всій лінії паху, над лобком, на мошонці і в між’сідничній зоні. Перед тим як почати, на оброблювану ділянку шкіри майстер наносить спеціальний гель для кращого контакту з пристроєм; після поверхня обробляється пантенолом.

Слід зазначити, що багатьох чоловіків бентежать жіночі майстра. У нашому центів Омолодження також працюють досвідчені і висококваліфіковані майстри чоловіки, що гарантує якісний результат і комфортне проведення часу під час лазерної епіляції бікіні.

Це досить делікатна процедура, що вимагає певних навичок і знань, тому довірити її варто тільки спеціалістам з великим досвідом в даній сфері послуг, професіоналам.

Лазерна Епіляція Бікіні Для Чоловіків

Скільки потрібно проводити сеансів епіляції бікіні для чоловіків?

Суть методу полягає в наступному: лазер на певну глибину проникає під шкіру не травмуючи тканини, і впливає на фолікулу волоса, що знаходиться в активній стадії росту шляхом нагрівання.

Але є також і волосся в “сплячому режимі”, тобто ті, які не перебувають в активній стадії росту. Лазер їх не може побачити і не впливає на них. Тому, для повного видалення всього волосся, яке виросте потім в зоні бікіні – потрібно приблизно від 5 до 8 сеансів. За часом одна процедура займає від 15 хвилин і більше, все індивідуально і буде залежати від густоти і глибини залягання волосини.

В результаті впливу лазера на певну ділянку, волосся почне випадати приблизно через тиждень після проведення сеансу.

Як підготуватися до лазерної епіляції інтимної зони у чоловіків?

Основні рекомендації:

За 2-3 тижні до майбутньої процедури не рекомендується приймати сонячні ванни, а також відвідувати солярій. На засмаглій шкірі ефективність лазера знижується.

За 2 тижні до відвідування салону слід призупинити прийом антибіотиків тетрациклінової групи (після консультації з вашим лікарем).

Необхідно припинити використовувати будь-які види депіляції крім гоління мінімум за 2-3 тижні.

Шкіра в зоні проведення епіляції повинна бути абсолютно чистою і акуратно поголеною.

Чи боляче робити лазерну епіляцію глибокого бікіні?

Як вже було написано вище – це практично безболісно. Але, щоб уникнути будь-яких супутніх неприємних відчуттів: поколювання і легкого печіння – слід уважно поставитися до вибору салону. І перше на що потрібно звернути увагу це обладнання.

У нашому Київському Центрі Омолодження ми використовуємо сучасний апарат з охолодженням Soprano ice platinum (діодний), що дозволяє звести до мінімуму всі можливі неприємні відчуття.

Лазерна Епіляція Бікіні Для Чоловіків

Догляд після лазерної епіляції бікіні у чоловіків

Необхідно уникати сонячних ванн протягом 2-х тижнів і обробляти шкіру пантенолом. Слід утриматися від косметичних засобів і агресивних водних процедур перші 2-3 дні.

Скільки тримається лазерна епіляція глибокого бікіні?

Після проведення всіх сеансів волосся видаляється назавжди. Що заощадить вам немало часу і грошей в майбутньому.

Протипоказання:

Основні це: захворювання крові, шкірні інфекційні захворювання і запалення, соматичні захворювання (шкіри), діабет і онкологія. Якщо ви сумніваєтеся щодо протипоказань – зателефонуйте в наш центр, і ви отримаєте повну і безкоштовну консультацію фахівця.

На даний момент найоптимальнішим методом по позбавленню від непотрібної рослинності в зоні бікіні у чоловіків по праву вважається лазерна епіляція, залишаючи далеко позаду воскову або цукрову депіляцію за ефективністю.

Основні переваги полягають головним чином в безболісності і довгостроковості. Результат виправдає всі ваші очікування. Ви будете мати гладку, шовковисту шкіру і нарешті забудете про подразнення, запалення і висипання на шкірних покривах від гоління і депіляції. Зателефонуйте для консультації, або запишіться на прийом до нашого Центру омолодження.

Сучасні технології, гуманні ціни і кращі майстри по епіляції в Києві чекають вас!

Відгуки

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]