Лазерна епіляція бікіні

Нові апарати забезпечують ще ефективніший і довготривалий результат, повністю виключається болючість, а процедура стала ще доступнішою – як за ціною, так і за кількістю місць, де її можна зробити.

Класичне Бікіні

Лазерна епіляція класичне бікіні

Сьогодні поговоримо про те, про що вам було цікаво дізнатися, але ви соромилися запитати. Лазерна епіляція бікіні – це новітній, ефективний, без болючих відчуттів і шкоди спосіб видалення волосся в інтимній зоні. Він втілив мрію мільйонів жінок – повністю вирішити проблему з ростом волосся, не морочитися з частим повторенням процедури гоління, не страждати від болю і подальшого подразнення шкіри.

Робити класичне бікіні - боляче?

Процедура абсолютно безболісна. Суть методу лазерної епіляції бікіні полягає у впливі лазерного променя на особливі клітини організму – меланін. У нього кілька функцій, а одна з них – «відповідальність» за ріст волосся. Впливаючи на клітини меланіну і руйнуючи їх, лазерний промінь не дає волосу рости. Фолікули залишаються не пошкодженими, просто вони «впадають в сплячку». Лазерна епіляція бікіні – процедура нешкідлива, вона не має побічних ефектів.

Лазерная Эпиляция глубокого бикини

Рекомендації з підготовки до лазерної епіляції бікіні

По суті, підготовка не складна: за два тижні не можна приймати антибіотики і виключити вплив ультрафіолету (не можна засмагати на пляжі і відвідувати солярій), за два-три дні відмовитись від використання для обробки інтимної зони будь-які гігієнічні засоби, що містять спирт. За 2-3 тижні до сеансу не можна робити інші типи епіляції, але за день до сеансу потрібно видалити волосся звичайною бритвою – довжина волосся повинна бути до 1 міліметра.

Безпосередньо перед процедурою на зону впливу можуть завдати знеболюючий крем – це не обов’язково, але буде не зайвим, якщо у вас низький больовий поріг. В такому випадку попередьте заздалегідь адміністратора, що ви хочете отримати місцеву анестезію – тоді процедура триватиме довше (без знеболювання – 15 хвилин, з ним – на 40 хвилин більше – потрібно почекати, поки крем подіє).

Перед процедурою обов’язково проводиться консультація. У нас вона безкоштовна, і записатися на неї ви можете прямо зараз.

Чим відрізняється класичне від глибокого бікіні?

Лазерная Эпиляция бикини в Центре Омоложения

Існує кілька типів лазерної епіляції бікіні:

При класичному варіанті волосся видаляється тільки по лінії трусиків і не зачіпає волосся на статевих органах.

Переваги лазерної епіляції в зоні класичного бікіні

До основних переваг відносяться:

Відмінний результат - помітний вже після першого сеансу, а повний курс дозволяє забути про волосся на 6-12 місяців

Відсутність побічних ефектів - навіть легких подразнень і почервоніння

Безболісність - під час процедури ви будете відчувати тільки дотик апарату

Ідеальна шкіра - вона стає гладкою, м'якою і ніжною

До додаткових плюсів варто додати доступну вартість (лазерна епіляція бікіні коштує недорого) і те, що вона підходить практично всім. Протипоказання для проведення лазерної епіляції бікіні небагато: діабет, онкологія, інфекційні захворювання, вагітність, ушкодження шкірного покриву – механічні або через дерматологічних захворювань.

Лазерна епіляція з апаратом Soprano ice platinum

У Центрі омолодження ми використовуємо американський апарат Soprano ice platinum з доданими лазерним променем – він дуже ефективний, тому вам може знадобиться менше сеансів (у середній жінці для видалення волосся в інтимній зоні потрібно 6-8 процедур). У нього є охолоджуючий ефект, що робить процес абсолютно безболісним і не дратівливим шкіру. Додатково після процедури наноситься спеціальний крем, який допоможе шкірі відпочити, освіжить її.

Лазерная Эпиляция бикини

Запишіться сьогодні!

Класичне Бікіні

550 грн

Відгуки

Світлана, 22 роки

«Я робила лазерну епіляцію класичного бікіні півроку тому, і дуже задоволена результатом - проблема вирішена повністю»

Олена, 40 років

«Довго не могла вирішиться на лазерну епіляцію бікіні, тому що боюся нового. Але за сучасними технологіями - майбутнє! Дуже задоволена і всім рекомендую »

Наша команда лікарів вищої категорії

Питання - Відповідь

Дозволяється робити лазерну епіляцію бікіні під час вагітності або місячних?

Ні. У випадку з місячними, просто перенесіть сеанс на пару днів пізніше.

Чи є спеціальний догляд після лазерної епіляції бікіні?

Після повного видалення волосся потрібно робити підтримуючу процедуру (1 сеанс лазерної епіляції бікіні) раз в 6-12 місяців, щоб вони не повернулися. Інших дій не потрібно.

Скільки знадобиться сеансів лазерної епіляції бікіні для повного видалення волосся?

Це залежить від кольору шкіри (тобто кількості меланіну в клітинах - якщо шкіра світла, його менше, і працювати з ним складніше - значить, знадобиться більше процедур), жорсткості волосся, швидкості їх зростання, як вони реагують на лазер. В середньому, це 6-8 сеансів.

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]