Карбоксітерапія

Карбокситерапія відноситься до нехірургічних процедур останнього покоління.

Карбоксітерапія

Карбоксітерапія

Косметологія постійно поповнює список омолоджуючих і оздоровлюючих процедур. Індустрія краси розвивається настільки стрімко, що найчастіше встежити за всіма нововведеннями і тим більше оцінити їх результативність досить складно.

Карбоксітерапія відноситься до нехірургічних процедур останнього покоління. Нововведення активно використовується як для обличчя, так і для інших частин тіла і навіть суглобів. Незважаючи на відсутність обмежень за віком застосування «газових» уколів має ряд протипоказань, які слід враховувати.

Процедура карбоксітерапії насичує тканини киснем, мікроелементами і сприяє посиленому зволоженню оброблюваних ділянок.

carboxy

Види процедури

При карбоксітерапії під шкіру впроваджується вуглекислий газ. Для косметологічних цілей використовується медичний СО2. Існує два способи транспортування цього препарату в підшкірні шари:

Карбоксітерапія безін’єкційна проводиться безболісно, але не дає такого результату як інвазивний метод.

d00d8808b1ac43359b93510f8d0a84d0

Плюси і мінуси карбоксітерапії

Карбоксітерапія в Києві проводиться за світовими протоколами. Відгуки висвітлюють як плюси такого втручання в організм, так і мінуси. Якщо ви задумалися про необхідність карбоксітерапії замовити процедуру варто через наявність ряду переваг:

Що стосується мінусів то у карбоксітерапії за відгуками вони полягають в неприємних відчуттях при введенні препарату під шкіру. Чим нижче больовий поріг, тим більше вірогідності відчуття дискомфорту. Принцип той же що при введенні гіалуронової кислоти або ботокса.

Дізнайтеся більше про карбоксітерапіі і цінах на процедуру в салоні СМАС в Києві.

Зателефонуйте нам за телефоном +380 (68) 218 77 77 та приходьте на безкоштовну консультацію.

carboxico2mask

Карбоксітерапія - протипоказання до застосування

Карбоксітерапія для обличчя безін’єкційна або інвазивна показана чоловікам і жінкам будь-якого віку. Вона благотворно впливає на перебіг внутрішніх процесів, але застосовувати її бездумно не можна. Перед тим як вдатися до карбоксітерапії у вигляді газових уколів слід проконсультуватися з лікарем. При наявності протипоказань процедуру слід відкласти або взагалі скасувати. Ін’єкції заборонені:

Довідка! Показаннями до застосування є виражені ознаки вікових змін.

Результати застосування карбоксітерапії на фото.

olivia-22

Карбоксітерапія: суть методики

Карбоксітерапія шкіри – це інноваційна процедура, яка запускає в підшкірних шарах посилений синтез колагену і еластину. За допомогою унікальної технології, з’явилася можливість сповільнити природні процеси старіння і повернути їх назад. Прискорення вироблення фібробластів призводить до того, що не пружні колагенові волокна замінюються новими, в результаті чого шкіра підтягується і омолоджується.

Карбоксітерапія пілінг покращує клітинний метаболізм і насичує тканини киснем. Сенс процедури полягає у введенні під шкіру вуглекислого газу, який викликаючи стрес, тягне посилення роботи кровоносної системи. Збільшуючись, приплив крові насичує клітини киснем, запускаючи процеси регенерації.

Увага! При карбоксітерапії досить зробити «газові» уколи, а процедура омолодження йде самостійно як захисна реакція на викликані зміни.

carboksiterapiya_02

Скільки процедур карбоксітерапії потрібно робити

Набір для карбоксітерапії використовується не частіше 4-х разів на тиждень. Для отримання хорошого і довготривалого результату необхідно пройти цикл процедур, що складаються з 5-12 сеансів. Найчастіше їх роблять з інтервалом в 1-3 дні.

Карбоксітерапія для обличчя за відгуками і спостереженнями відмінно справляється з другим підборіддям, темними колами навколо очей, нечіткими лініями овалу, в’ялість ю шкіри.

Карбоксітерапія

Чи можна робити ін'єкції карбоксітерапії для спини і суглобів

Карбоксітерапія СО2 активно використовується для лікування різних патологій опорно-рухової системи.

Найчастіше карбоксітерапія для спини застосовується для боротьби з остеохондрозом. Карбоксітерапія хребта покращує гнучкість спини, знімає больові відчуття і виводить накопичені шлаки.

Уколи карбоксітерапії для суглобів усувають набряки і збільшують їх рухливість.

У карбоксітерапії газові уколи для спини – один з найбільш результативних методів для боротьби з актуальними захворюваннями.

karboksiterapiya

Як проходить карбоксітерапія

Проводити карбоксітерапію з газовими уколами може виключно кваліфікований спеціаліст. Процедура вимагає точного розрахунку індивідуальної дози СО2 і правильно розрахованої глибини введення, яка відрізняється в залежності від очікуваного результату і оброблюваної зони.

Незалежно від того наноситься пацієнту маска для обличчя карбоксітерапії або робляться уколи, шкіра попередньо очищається від забруднень. У підшкірні шари вводиться вуглекислий газ високого ступеня очищення. Процес викликає неприємні відчуття у вигляді поколювання, але воно проходить через 20-30 хвилин. СО2 розщеплюється, а запущені процеси продовжують йти ще тривалий час.

Карбоксітерапія для спини і суглобів допомагає усунути больові відчуття від остеохондрозу та інших захворювань.

Карбоксітерапія фото до і після

У центрі омолодження СМАС проводиться карбоксітерапія для суглобів, спини та обличчя. У нашій клініці працюють кваліфіковані лікарі-косметологи, які гарантують якісне надання послуг і отримання бажаного результату.

Оцінити ефективність карбоксітерапії до і після можна по фото і відгуками наших клієнтів.

karboksiterapiya-dlya-lica-e1528122054845

Запишіться сьогодні!

Карбоксітерапія обличчя

1000 грн

Відгуки:

Наталія:

«У боротьбі з віком всі засоби хороші, але все-таки хочеться витрачати менше, а отримувати більше. Мені вдалося добитися такого складного поєднання тільки з карбоксітерапією. На першу процедуру йшла зі страхом, боялася, що буде боляче, але насправді відчуття не були такими жахливими. Так деякий дискомфорт в місцях уколу, а в іншому все досить непогано. Ефект мені сподобався - пішли брилі і друге підборіддя. »

Глафіра:

«Мені газові уколи допомагають боротися з остеохондрозом. В останні роки постійні болі зводили з розуму. Масаж звичайно допомагає, але дуже ненадовго. Щомісяця доводиться записуватися в салон, що досить затратно по грошах. Карбоксітерапія дарує мені відчуття свободи і легкості на кілька місяців. Раджу цей метод всім, у кого болить спина і суглоби. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 0 Оцінка клієнтів: 0]