Лазерна епіляція глибоке бікіні

Лазерна епіляція бікіні – процедура абсолютно безболісна, і що дозволяє забути про волосся якщо не назавжди, то на багато місяців.

Глибоке Бікіні

Лазерна епіляція глибоке бікіні

Невже видалення волосся в інтимній зоні – нерозв’язна проблема? Ще до недавнього часу так і було: жоден з існуючих методів не відповідав основним запитам жінок – щоб було не боляче і щоб волосся було видалено назавжди. Бритва дає дуже швидкоплинний результат, волосся повертаються вже через кілька днів, та й роздратування все одно є. Воскові смужки, шугарінг, епілятори, що виривають волоски – це болючі методи, після них залишається сильне роздратування, а іноді і пошкодження шкірного покриву – і знову ж таки, волосся відростає дуже швидко.

На зміну цим маніпуляціям прийшла лазерна епіляція глибоке бікіні – процедура абсолютно безболісна, і дозволяє забути про волосся якщо не назавжди, то на багато місяців.

Лазерна епіляція бікіні проводиться з використанням спеціального апарату

Принцип дії якого грунтується на впливі лазерного діодного променя на меланін в шкірі, який, серед іншого, відповідає за ріст волосся. Процедура абсолютно безболісна, займає в разі глибокого бікіні порядком години, і волосся стає менше вже після проведення одного сеансу. Однак однієї процедури для повного видалення волосся буде недостатньо: повноцінний курс лазерної епіляції бікіні вимагає 6-8 сеансів.

Лазерная Эпиляция глубокого бикини

Що таке лазерна епіляція глибокого бікіні?

Найчастіше вдаються до лазерної епіляції глибокого бікіні. В такому випадку йде обробка лазером волосся по лінії трусиків, полових губ, лобка, між’сідничної складки. Тобто глибоке бікіні дозволяє добитися ідеальної гладкості по всій інтимній зоні.

Основні переваги методу

Лазерну епіляцію бікіні вибирають тому, що вона володіє широким переліком переваг:

Безболісність процедури

Невелика кількість протипоказань

Тривалий ефект

Помітний результат вже після першої процедури

Відсутність побічних ефектів, в т.ч. рубців, врослого волосся

Лазерная Эпиляция бикини

Як проходить процедура лазерної епіляції глибокого бікіні і відновний період?

Процедура проходить в комфортному кабінеті, в якому будете тільки ви і спеціаліст. Процедура безболісна, але перед нею вам можуть зробити анестезію, якщо ви боїтеся болю – робиться не укол, а наноситься на зону проведення спеціальний крем з анестетиком.

Лікар-косметолог обробляє за допомогою апарату, невеликими ділянками. Після наноситься крем, що знімає запалення.

Окремого періоду реабілітації після проведення глибокої лазерної епіляції бікіні немає. Кілька днів не можна використовувати лосьйони на спирту, відвідувати басейн і сауну, до двох тижнів небажано засмагати.

Підготовка до процедури:

Спеціальної підготовки до лазерної епіляції бікіні не потрібно – мова йде скоріше про певні обмеження перед її проведенням:

Лазерная Эпиляция глубокое бикини

Для лазерної епіляції бікіні довжина волосся може бути не більше 1 міліметра – інакше лазер буде впливати на саме волосся, а не на фолікул. Тому перед процедурою необхідно видалити волосся, але тільки бритвою. Будь-які інші види епіляції (в тому числі воскові смужки) не можна використовувати за 2 тижні до процедури. Попередньо проводиться обов’язкова консультація з фахівцем, який докладно пояснить вам процес підготовки і безпосередньо проведення епіляції. Записатися на безкоштовну консультацію в Центр омолодження ви можете онлайн.

Протипоказання до процедури:

Вагітність

Інфекційні захворювання

Онкологія, діабет

Пошкодження шкірного покриву

Дерматологічні хвороби в зоні проведення процедури

Soprano ice platinum: апарат для безболісної епіляції

У Центрі омолодження ми використовуємо новітній інструмент для лазерної епіляції американського виробництва – Soprano ice platinum. Він не тільки забезпечує найсильніший ефект і дозволяє швидше видалити все волосся, але і володіє охолоджуючим ефектом. За рахунок впливу холоду шкірний покрив не піддається нагріванню, не виникає роздратування і процедура стає абсолютно безболісною.

Запишіться сьогодні!

Глибоке Бікіні

800 грн

Відгуки

Маша, 24 роки

«Не боляче, ефективно, і результат дійсно тримається на протязі місяців - пройшло вже 4 місяці після останнього сеансу. рекомендую »

Наталія, 31 рік

«Робила лазерну епіляцію бікіні рік тому. Окремо хочу відзначити тактовність майстра. Мені було трохи ніяково спочатку, адже мова йде про інтимні зони. Але психологічний бар'єр швидко зник! »

Наша команда лікарів вищої категорії

Питання - Відповідь

Скільки знадобиться сеансів для лазерної епіляції бікіні?

Зазвичай - 6-8, але це індивідуально, залежно від кольору шкіри, типу волосся, того, як вони реагують на вплив лазера. Вони робляться з певними проміжками - другий сеанс через 4-6 тижнів, третій - через 8.

Чи припустима лазерна епіляція бікіні під час місячних?

Ні, краще перенести сеанс на більш пізній термін.

На скільки вистачить глибокої лазерної епіляції бікіні?

Це індивідуально для кожної жінки, але в середньому після повного курсу (коли волосся повністю видалені), потрібно повторювати лазерну епіляцію бікіні раз в 6-12 місяців по 1 процедурі - тоді волосся не повернуться. Лазерна епіляція бікіні - це не назавжди, але надовго.

Шугарінг або лазерна епіляція?

Вони різняться і за принципом дії, і за призначенням. Після шугаринга волосся з'являться знову вже через 3-4 тижні. Лазерна епіляція видаляє їх надовго, а при проведенні підтримуючих процедур раз на півроку - назавжди. Крім того, шугарінг - трохи болюча процедура.

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]