Чоловіча Лазерна Епіляція Грудей

Абсолютно безболісно з використанням сучасного лазера в руках досвідчених професіоналів епіляція грудей у Києві проводиться у нашому салоні.

Чоловіча Лазерна Епіляція Грудей

Чоловіча Лазерна Епіляція Грудей

Співробітники нашого Центру Омолодження в Києві підготували для вас відповіді на питання які найчастіше задаються. Але, якщо вас цікавить інформація про безпечну і безболісну чоловічу епіляцію в усіх деталях – то краще зателефонуйте нам, ми абсолютно безкоштовно і повноцінно вас проконсультуємо як за цінами (вони у нас дуже гуманні), так і за технологією.

Чоловіки, які йдуть в ногу з часом вже давно і по заслугам оцінили лазерну епіляцію. Небажане волосся на тілі не тільки викликає дискомфорт і  не притягує естетично, а й є джерелом неприємного запаху. Більш того, часте гоління подразнює шкіру, особливо в ніжних місцях. Однозначно кращим і сучасним рішенням буде записатися на чоловічу лазерну епіляцію, яка назавжди позбавить від цієї проблеми.

Міфи про шкоду і небезпеку лазерної епіляції

Селективний фототермоліз, саме за таким принципом працює лазерна епіляція. А це означає, що лазерний промінь з певною довжиною і спектром впливає виключно на пігментоване волосся, і повністю ігнорує шкіру навколо волоса. Це абсолютна безпека для нормальної і здорової шкіри.

5_prichin_pochemu_u_muzhchin_rastet_grud_0

Де роблять епіляцію грудей

Абсолютно безболісно з використанням сучасного лазера в руках досвідчених професіоналів епіляція грудей в Києві проводиться в нашому салоні.

Ми допомагаємо позбутися волосся на грудях всім бажаючим – як чоловікам, так і жінкам. Щоб повністю видалити всі волоски знадобитися кілька процедур, при цьому між процедурами знадобитися досить тривала перерва. Це потрібно для того, щоб абсолютно кожен волосок встиг активуватися, так як сплячі волоски лазер може не розпізнати.

Чоловіча лазерна епіляція - рекомендації та протипоказання.

Мінімум за 3 тижні до планованого сеансу слід утриматися від сонячних ванн, засмаги. А перед самою процедурою не рекомендується приймати деякі види антибіотиків (про це краще уточніть, зателефонувавши нам по телефону). Не пізніше як за 7-8 годин слід ретельно виголити плановане місце для епіляції.

Протипоказань до лазерної епіляції також небагато. В першу чергу це цукровий діабет (стадія декомпенсації), онкологія, ішемія, гіпертонія і вагітність. Також існують тимчасові, або відносні протипоказання. Їх виявити допоможе наш спеціаліст під час прийому, тому Ви можете не турбуватися. Наш Центр Омолодження гарантує повну безпеку.

Як проходить лазерна епіляція? (Процес)

Залежно від обсягу сеанс чоловічої епіляції може тривати від 15 хвилин до півтори години. Під час сеансу майстер налаштовує обладнання виходячи з фототипу шкіри клієнта, а при необхідності (дуже ніжна шкіра) – може бути нанесено легкий знеболюючий засіб, що б усунути навіть можливі неприємні відчуття. Видаються окуляри для захисту очей. Далі лазер точково проходить по шкірі міліметр за міліметром, після чого на оброблену ділянку наносять спеціальний засіб для прискорення регенерації.

Чоловіча Лазерна Епіляція Грудей

Наскільки боляче робити лазерну епіляцію?

Чоловіча лазерна епіляція тримає беззаперечну першість серед способів видалення волосся як з безпеки, так і по ефективності (довгостроковості). І якщо раніше апарати для лазерної епіляції доставляли невеликі неприємні відчуття у вигляді поколювання, або невеликого печіння (нагрівання), то сучасна апаратура залишила все це в минулому.

Тому так важливо знайти салон, який володіє сучасним обладнанням, а не стародавніми пристроями. Тут ми не можемо не похвалитися тим, що наш Центр Омолодження володіє ультра-сучасним апаратом з охолодженням Soprano ice platinum.

image15
Чоловіча Лазерна Епіляція Грудей

Як часто потрібно робити лазерну епіляцію, що б повністю позбутися від непотрібного волосся? Який інтервал між сеансами?

Уже після першого сеансу ви отримаєте повноцінний результат, наші майстри – виключно досвідчені професійні. Але не варто забувати, що у нашої шкіри є також багато “сплячого волосся”, що знаходяться не в активній стадії росту, які не може фізично побачити лазер. Це волосся з часом неминуче проростає. Тому, для ідеального результату в майбутньому будуть потрібні додаткові сеанси. Другий сеанс зазвичай призначають через 3-4 тижні. Повний курс епіляції становить від 5 до 8 сеансів, все індивідуально.

Епіляція для чоловіків це сучасний ритм життя, контроль вашого часу, зусиль і коштів. Сучасні умови життя вимагають сучасних рішень. Технологія лазерної епіляції вже давно зробила крок вперед і стала доступна за коштами не тільки спортсменами, акторам або видатним громадським діячам, але абсолютно всім верствам населення.

На ринку лазерної епіляції зараз набувають популярності продвинуті апарати з охолодженням, через максимальне зниження неприємних відчуттів під час процедури. Наш салон в Києві має супер-сучасний апарат з охолодженням Soprano ice platinum, а також вас чекає штат професіоналів, серед яких майстри-чоловіки з дуже великим досвідом роботи.

Чекаємо на Вас!

Запишіться до нас на чоловічу епіляцію або просто проконсультуйтеся по телефону. Ми гарантуємо безпеку, комфорт і кращий результат.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Ігор, 24 роки

"Лазерна епіляція грудей - досить інтимна процедура, і про неї не будуть говорити за чашкою чаю. Але, маючи гарного майстра, можна зважитися навіть на це. Хочу висловити подяку майстру салону, який розповів мені про таку чудову процедуру і дозволив позбутися комплексів, які мене переслідували багато років. Зараз я задоволений, і швидше за все буду радити салон і процедуру, незважаючи на те, що це досить делікатна проблема. "

Юрій, 29 років

"Я давно мріяв позбутися від волосся на грудях, але не знав, що це можна зробити за допомогою лазера. Прочитавши рекламу в інтернеті, я вирішив все-таки на це піти. Найбільше я боявся болю, але зателефонувавши по телефону і проконсультувавшись, я зрозумів, що силу впливу лазера можна буде контролювати. Скажу, що процедура пройшла на ура, і тепер я не буду боятися наступних походів в салон. "

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 0 Оценка клиентов: 0]