Безопераційна Кругова Блефаропластика

Безопераційна кругова підтяжка та блефаропластика дає неймовірний ефект, який не відрізняється від роботи хірурга. Але кругова блефаропластика без скальпеля має безперечні переваги – відсутність хворобливих відчуттів та швидке відновлення.

Безопераційна Кругова Блефаропластика

Безопераційна Кругова Блефаропластика

Перші ознаки старіння проявляються, перш за все, на обличчі. Самою сприйнятливою до вікових змін зоною є очі. Тонка шкіра періорбітальної зони легко травмується, швидко пересихає і розтягується від регулярних набряків. Виправити становище можна вдавшись до допомоги пластичного хірурга або зробивши кругову блефаропластику без операцій.

Безопераційна кругова підтяжка і блефаропластика дає неймовірний ефект, не відрізняється від роботи хірурга. Але кругова блефаропластика без скальпеля має безсумнівні переваги – відсутність больових відчуттів і швидке відновлення.

Тривалість сеансу і періодичність застосування

При записі в косметологічний кабінет пацієнти часто цікавляться, скільки триває блефаропластика кругова. Час всіх робіт приблизно 1 година або трохи більше. Близько півгодини йде на те, щоб подіяв анестезуючий засіб. Сама процедура займає приблизно 15-20 хвилин

Найкраща і сильна кругова блефаропластика не застосовується по днях, як інші косметологічні послуги. Досить одного сеансу для отримання бажаного результату.

information_items_243

Суть безопераційної кругової блефаропластики

Результати безопераційної кругової блефаропластики до і після проведення процедури дивують. Щоб зрозуміти, чому відбувається така трансформація, слід розібратися в принципі дії і в суті процесів, що відбуваються.

При проведенні кругової блефаропластики без операцій апаратом Plasma Skin відбувається серйозний вплив:

Важливо! Лазер абсолютно безболісно травмує старі клітини, запускаючи прискорені процеси регенерації. Безпечно і без операції включаються природні процеси омолодження. Підтяжка повік відбувається за рахунок посиленого вироблення колагену.

blefaroplastika-plasticheskaya-operatsiya-na-vekakh-091506979536

Як проходить кругова безопераційна блефаропластика: етапи процедури

Величезний плюс кругової підтяжки без скальпеля полягає в порядку виконання дій. Розібравшись як роблять блефаропластику кругову ні у кого не залишиться сумнівів у виключній привабливості жіночої та чоловічої безопераційної підтяжки.

Після первинної консультації лікаря і схвалення обраних дій, пацієнт відправляється в салон краси. Майстер клініки виробляє наступні кроки:

За численними відгуками після кругової блефаропластики ефект видно відразу.

Безопераційна Кругова Блефаропластика

Плюси і мінуси:

Блефаропластика з апаратом Plasma Skin має величезну кількість переваг перед хірургічною підтяжкою повік:

Без операції блефаропластика нижніх повік не може бути проведена при наявності наступних діагнозів:

Якщо розглядати кругову блефаропластику за ціною, то вона також виграє перед хірургічним методом.

До мінусів цього методу косметології можна віднести:

Оцініть результати кругової блефаропластики на фото до і після наших клієнтів.

viyi

Відновлення після кругової блефаропластики

Після кругової блефаропластики необхідно слідувати обов’язковим рекомендаціям по днях.

При круговій безопераційній блефаропластиці  реабілітація полягає в періоді спокою і відновлення. Не можна засмагати, ходити в лазню і жорстко впливати на травмовану шкіру. Догляд повинен бути ніжним і акуратним. Заборонено здирати підсохлі скоринки, це сприяє утворенню шрамів.

2120x1415_0xc0a839a2_4906598161491939626

Як довго тримається досягнутий ефект

Безопераційна кругова блефаропластика за відгуками радує клієнтів кілька років. Тривалість результату залежить від виду процедури:

Блефаропластика кругова в клініці Smas гарантує тривалий ефект при дотриманні професійних рекомендацій косметолога.

Увага! Позбутися від проблем зі шкірою навколо очей назавжди неможливо.

Безопераційна Кругова Блефаропластика

Скільки коштує кругова блефаропластика

Перша клініка де роблять кругову безопераційну блефаропластику  в Києві – центр омолодження СМАС. Тільки ми пропонуємо кращу вартість на послуги блефаропластики кругової в Києві.

Наші клієнти завжди задоволені обслуговуванням і нашими послугами, про що свідчать їх відгуки і фото. Дізнайтеся, скільки коштує кругова блефаропластика без скальпеля в нашому прайсі. Зайдіть на наш сайт і скористайтеся запропонованими знижками!

Безопераційна підтяжка повік здатна повернути назад вікові зміни, які проявляються на шкірі навколо очей. Апаратний вплив стимулює вироблення нових клітин і формування нових колагенових волокон.

Запишіться сьогодні!

Безопераційна Кругова Блефаропластика

7000 грн

Відгуки:

Всеслава:

«Не дивлячись на здоровий спосіб життя і регулярні заняття спортом до 35 років навколо очей з'явилися зморшки, а верхня повіку лягло на ресничний край. Робити операцію в такому віці вважаю недоцільним, тому звернулася до косметологічних процедур. Випробувала кілька варіантів безопераційної підтяжки, але найефективнішим виявилась саме апаратна блефаропластика. »

Наталія:

«Вирішила поліпшити зовнішній вигляд, але не розуміла, яка саме процедура мені потрібна. Проконсультувалася у багатьох салонах краси, але складалося відчуття некомпетентності, і бажання витягнути з мене як можна більше грошей. Тільки в СМАС мені аргументовано розповіли, що в моєму випадку необхідна блефаропластика повік і пояснили, які результати вона дасть. Ефект перевершив мої очікування. Велике дякую!"

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 1 Оценка клиентов: 5]