Безопераційна Блефаропластика

Клініка Smas виконує лазерну блефаропластику без операцій та болю. За допомогою сучасного обладнання шкірі повік повертається природна молодість та краса.

Безопераційна Блефаропластика

Безопераційна Блефаропластика

Перші вікові зміни проявляються на обличчі в області очей. Дрібні зморшки, нависаючі повіки, кола під очима і загальна втома шкіри додає вік. Скорегувати всі неприємні моменти покликана блефаропластика повік. Раніше ця процедура мала на увазі серйозне втручання за допомогою скальпеля, сьогодні для всіх бажаючих доступна безопераційна блефаропластика.

Клініка Smas виконує лазерну блефаропластику без операцій і болю. За допомогою сучасного обладнання шкірі вік повертається природна молодість і краса.

Кому показана блефаропластика століття

Безопераційна блефаропластика верхніх повік показана жінкам і чоловікам при наявності таких ознак:

Блефаропластика верхніх повік безопераційно допомагає відновити порушений через опущені повіки зір. З її допомогою можна позбутися від вроджених або придбаних дефектів. Результати безопераційної блефаропластики видно на фото.

information_items_243

Переваги процедури

Безопераційна блефаропластика нижніх і верхніх повік має безліч переваг:

За допомогою блефаропластика мішки під очима або інші дефекти не йдуть миттєво. Процедура має накопичувальний результат, але перші зміни видно відразу після обробки лазером.

Увага! Безопераційна блефаропластика виконується апаратом з охолоджуючим ефектом. Він гарантує повну відсутність больових відчуттів.

Безопераційна Блефаропластика

Протипоказання до застосування

Лазер надає дуже м’яку дію на шкіру навколо очей, але і він має деякі обмеження. Безопераційна лазерна блефаропластика протипоказана при:

Дізнатися чи підійде вам безопераційна плазмова блефаропластика можна на консультації у нашого лікаря. Перед початком процедур огляд обов’язковий. Безопераційна блефаропластика в Києві гарантує тільки приємні результати.

Placentarnaja-terapija-foto-min-759x500

Лазерна блефоропластика: процес повернення молодості

Сяючі очі, без ознак втоми, є головним критерієм молодості і краси. Але як без операції зробити підтяжку повік? Адже оперативне втручання тягне за собою тривалий процес відновлення і вважається вкрай жорстким втручанням в організм. Сучасна косметологія знайшла вихід з цієї ситуації, і дозволяє проводити безопераційну блефаропластику повік.

Важливо! Апарат працює точково, зачіпаючи виключно проблемні зони. Блефаропластика без операції запускає природний синтез колагену, що тягне повернення еластичності і пружності шкіри.

Розберемося, як роблять безопераційну блефаропластику і чому вона настільки ефективна? Технологія корекції наявних проблем виконується за допомогою лазера. Цей апарат виробляє м’який вплив на тканини, що дозволяє мінімізувати час відновлення.

Безопераційна блефаропластика за відгуками найкраща процедура для відновлення нижніх і верхніх повік.

blefaroplastika-plasticheskaya-operatsiya-na-vekakh-091506979536

Вартість наших послуг

Точні дані про те, скільки коштує блефаропластика в 2020 році в Києві, наведені в нашому прайсі. Вартість послуг залежить від обраної зони. Підтяжка верхньої повіки без операції коштує в середньому 1000 грн. При комплексній підтяжці шкіри навколо очей ціна варіюється в залежності від наявних проблем і часу обробки лазером.

Довідка! Слідкуйте за нашими акціями на офіційному сайті клініки і отримуйте приємні знижки.

Центр омолодження Smas пропонує найоптимальніші ціни блефаропластики в Києві.

Безопераційна Блефаропластика

Результативність лазерного впливу

Блефаропластика повік без операції дає високий кінцевий результат. Лазер впливає виключно на відновлення природних процесів. За рахунок поліпшення відтоку лімфи йдуть набряки.

Безопераційна блефаропластика в Україні застосовується порівняно недавно і далеко не всі косметологічні кабінети мають необхідне обладнання і висококваліфікованих спеціалістів. Салон краси володіє найкращим і ефективним лазерним апаратом. Наші майстри мають профільну освіту і щорічно проходять курси підвищення кваліфікації.

Під час професійної процедури прибирається зайва шкіра з верхньої повіки і мішки з нижнього. Природне вироблення колагену розгладжує дрібні зморшки. Відновлюється кровообіг, що тягне освітлення даної зони в цілому.

2120x1415_0xc0a839a2_4906598161491939626

Клініка Smas - найкраще місце для безопераційного омолодження

Не робіть безопераційну блефаропластику лазером поки не дізнаєтеся де роблять кращі процедури. Клініка Smas займає лідируючу позицію на ринку косметологічних послуг. У нас працює два офіси, де в Києві можна зробити блефаропластику безопераційно:

Обидві клініки знаходяться поруч з метро Дружба Народів і виконують жіночу і чоловічу блефаропластику без операцій в Києві. Ми володіємо професійним обладнанням та висококваліфікованим персоналом з великим досвідом роботи. Це дозволяє виконувати безопераційну блефаропластику плазмовим струмом і вимагати більшої результативності в 100% випадків.

3

Популярні питання

Ефективність безопераційної блефаропластики підтверджує фото до і після, але слід розуміти, що кінцевий результат і тривалість його дії залежить від індивідуальних показників. Назавжди закріпити досягнуте не вийде, процеси старіння не зупинити. Але чим раніше почати підтримувати свою шкіру, тим далі можна відсунути старість. Рекомендована періодичність повторних процедур 6-12 місяців.

У відгуках людей, які вдалися до лазерної підтяжки повік, зустрічаються нарікання на відсутність миттєвого яскравого результату. Природно всім хочеться через 30 хвилин стати молодими, але суть маніпуляції в запуску природних процесів, які вимагають часу. Тому після першої процедури до отримання відмінного ефекту повинно пройти близько двох місяців.

Запишіться сьогодні!

Відгуки

Вероніка Петрівна:

«За рекомендацією косметолога скористалася послугою підтяжки верхньої повіки без операційного втручання. Не розраховувала отримати такий сильний результат. Особливо мене потішило те, що процес йде поступово і довкола впевнені, що я молодію сама, а не вдаюся до послуг хірурга. Разом з мішками під очима і навислими повіками пішло 10 років. Відчуваю себе молодою і впевненою. »

Людмила:

«Не дивлячись на те, що мені ще немає 30 років, не можу похвалитися відкритим поглядом. Завжди була проблема з навислим повіком. Не можу зробити стрілки або яскравий макіяж очей, що неймовірно дратує. Операції весь час боялася, та й вартість такої процедури відштовхувала. А ось безопераційна блефаропластика і за ціною і за відсутності серйозного втручання мені підійшла. Тепер я можу користуватися тінями і підводками, велике дякую за мої очі! »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 1 Оценка клиентов: 5]