Безопераційна Блефаропластика Верхніх Повік

У процесі блефаропластики підтягується шкіра верхніх повік, забирається набряклість, мішки та круги.

Безопераційна Блефаропластика Верхніх Повік

Очі – дзеркало душі. На жаль, час не щадить це дзеркало накладаючи на нього свій відбиток укупі з поганою екологією, стресами і їм подібними неприємностями. В результаті повіки починають нависати, шкіра стає в’ялою і темніє. Не кожен ризикне звернутися до пластичного хірурга. Однак вихід є і без хірургічних методів. Сьогодні все більш популярною стає безопераційна блефаропластика верхніх повік.

Що таке безопераційна блефаропластика верхніх повік

Нова технологія відновлення повік нічим не поступається хірургічного методу, а в деяких моментах навіть перевершує його. Головна перевага процедури в тому, що проводиться блефаропластика верхніх повік безопераційно. Це означає, що процедура безболісна і не вимагає довгого реабілітаційного періоду.

В процесі блефаропластики підтягується шкіра верхніх повік, прибирається набряклість, мішки і круги. Виконується процедура за допомогою лазера. Лазерна блефаропластика верхніх повік в буквальному сенсі розкриває очі, роблячи погляд більш яскравим і молодим.

viyi

Плюси безопераційної блефаропластики верхніх повік

Можна робити безопераційну блефаропластику верхніх повік? Це відмінна альтернатива хірургічної операції. При цьому вам зовсім не доведеться ховатися від сонця і витрачати дорогоцінний час на відновлення після процедури. Просто живіть звичайним життям. Для досягнення максимального ефекту може знадобитися кілька сеансів. Тому, замислюючись про те, скільки коштує блефаропластика верхніх повік, враховуйте цей фактор.

Більш детально про саму процедуру, ціни на блефаропластику і будь-які інші питання ви завжди можете задати нашим фахівцям. Вони з задоволенням дадуть вам найповнішу інформацію про блефаропластику верхньої повіки, ціна котрої в нашому центрі значно нижче, ніж в інших.

Безопераційна Блефаропластика Верхніх Повік

Де робиться блефаропластика верхніх повік в Києві

Блефаропластика на верхні повіки без операцій проводиться за допомогою спеціального апарату. У Києві не так багато салонів, які можуть собі дозволити такий апарат. У нашому центрі він є. Новий апарат Plasma Skin за допомогою якого можна зробити блефаропластику без операції. Блефаропластика верхньої повіки апаратом Plasma Skin – це не тільки безболісна і швидка процедура.

Вже після першої процедури ви побачите результат. При цьому за останні півроку стан буде тільки поліпшуватися. Використовуваний в нашому центрі апарат Plasma Skin, завдяки якому блефаропластика тепер доступна практично кожному, має всі необхідні сертифікати. А це значить, що він повністю безпечний.

Крім того, наші фахівці пройшли спеціальне навчання роботи з апаратом Plasma Skin. Плюс до цього, лазерну блефаропластику апаратом Plasma Skin можна поєднувати і з іншими косметичними процедурами. Записуйтеся на перший сеанс, щоб відчути на собі, як проходить безопераційна блефаропластика верхніх повік.

Блефаропластика верхніх повік в Києві в нашому центрі проводиться в кілька етапів:

Безопераційна Блефаропластика Верхніх Повік

Що не можна робити після блефаропластики верхніх повік

Верхня повіка після безопераційної блефаропластики не потребує довгої реабілітації. Однак відразу ж після сеансу не варто бігти до візажиста, щоб підкреслити свій новий сяючий і молодий погляд. Варто утриматися від агресивного впливу на повіки декоративної і будь-якої іншої косметики.

Ви завжди можете подивитися фото після блефаропластики верхніх повік на нашому сайті. Щоб ви мали уявлення про те чудесне перетворення, яке відбудеться з вами, як тільки ви відвідаєте наш центр, ми розмістили у себе фото блефаропластики верхніх повік до і після. Ви переконаєтеся, що це дійсно та процедура, яка потрібна кожній жінці.

Відгуки після блефаропластики верхніх повік, зробленої в нашому центрі, тільки найпозитивніші. Поверніть і ви колишню красу своїх очей, телефонуйте і записуйтеся на блефаропластику верхньої повіки апаратом Plasma Skin.

Безопераційна Блефаропластика Верхніх Повік

Запишіться сьогодні!

Безопераційна Блефаропластика Верхніх Повік

4500 грн

Марія:

Згодом у мене утворилася проблема, яка стосується всіх жінок - стали опускатися повіки. Я довго користувалася різними кремами, робила маски, процедури, відвідувала безліч косметологів, поки не спробувала в салоні безопераційну блефаропластику верхніх повік. Такого ефекту я не очікувала! Тепер мої очі - як у юної дівчини, я задоволена і щаслива, обов'язково буду робити повторні процедури.

Ліля:

Хочу висловити подяку співробітникам салону. Прийшовши на звичайну косметичну процедуру, дівчинка мені порадила блефаропластику верхньої повіки апаратом Plasma Skin. Я довго сумнівалася, довго думала, все таки процедура не дешева. Прийшовши в черговий раз на лазерну епіляцію, я все-таки зважилася і пройшла цю процедуру. Захвату моєму немає меж! Я шкодую, що так довго сумнівалася і думала. Тепер я відчуваю на 20років молодше і буду постійно робити блефаропластику.

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всего: 1 Оценка клиентов: 5]