Безопераційна Блефаропластика Нижніх Повік

Блефаропластика нижніх повік без операцій – це інноваційна методика на періорбітальну область за допомогою лазера. Результати такого втручання можна порівняти з пластичною хірургією, але не завдають пацієнту травм.

Безопераційна Блефаропластика Нижніх Повік

Безопераційна Блефаропластика Нижніх Повік

Дрібні і великі зморшки, мішки під очима, суха тьмяна шкіра, старять людину, а не тільки вказуючи на вік, але і додаючи років. Повернути сяючий вигляд і молодість допомагає блефаропластика. Пластичні хірурги справляються з проблемою за допомогою скальпеля, але є можливість Отримати результати без складних операцій. Безопераційна блефаропластика нижніх повік повертає красу не тільки очам, але і всьому обличчю.

Що таке безопераційна блефаропластика нижніх повік

Блефаропластика нижніх повік без операцій – це інноваційна методика впливу на періорбітальну область за допомогою лазера. Результати такого втручання можна порівняти з пластичної хірургії, але яке не завдає пацієнтові травм.

Лазерна блефаропластика нижніх повік бореться з наступними віковими змінами:

При виконанні блефаропластики нижньої повіки апаратом Plasma Skin шкіра навколо очей підтягується за рахунок найсильнішого ліфтинг ефекту.

У клініці Smas виконується блефаропластика нижніх повік безопераційно. Інноваційне обладнання Plasma Skin видаляє зморшки і підтягує обвислі шкіру навколо очей без болю і з дуже коротким реабілітаційним періодом.

dd0266fc66972cb17518b37fd01548dd_f15

Плюси безопераційної блефаропластики нижніх повік

Нижнєя повіка після безопераційної блефаропластики омолоджується, стає підтягнутою і свіжою. Всі зовнішні зміни досягаються шляхом переваг даної процедури.

Блефаропластика нижніх повік за відгуками майстрів і клієнтів має такі плюси:

Оцінити блефаропластику нижньої повіки можна на фото наших клієнтів до і після.

Безопераційна Блефаропластика Нижніх Повік

Хто може вдатися до безопераційного впливу

Косметична процедура з використанням апарату Plasma Skin для блефаропластики показана при таких симптомах:

Блефаропластика нижніх повік до і після показує величезну різницю. Без операції і болю проводиться блефаропластика нижніх повік в Києві.

Placentarnaja-terapija-foto-min-759x500

Кому протипоказана процедура

Відгуки після блефаропластики нижніх повік говорять про отримання чудових результатів. Але слід враховувати, що послуга хоч і безпечна, але все ж підходить не всім.

Без операції блефаропластика нижніх повік не може бути проведена при наявності наступних діагнозів:

Лікарі забороняють впливати на зону навколо очей неповнолітнім особам, вагітним жінкам і годуючим матерям. Під час менструального циклу жіноча частина пацієнтів не допускається до процедури.

137-1361

Як проходить безопераційна блефаропластика нижніх повік

Тільки професійний косметолог або лікар може сказати чи можна робити безопераційну блефаропластику нижніх повік. Найкраща і найефективніша здатна нашкодити при неправильному підході до виконання.

Довідка! Читаючи відгуки і дивлячись на фото після блефаропластики нижніх повік не варто одразу бігти до косметолога. Отримайте консультацію спеціаліста і тільки після цього йдіть в салон краси за молодістю.

2-650x350

Цілі процедури

За допомогою сучасному апарату Plasma Skin косметологи травмують підшкірні шар. У відповідь на такі дії організм починає генерувати нові клітини, які зміцнюють колагенові волокна.

Важливо! Блефаропластика нижніх повік без операцій підтягує нижні і верхні шари епідермісу, надаючи особі свіжий і молодий вигляд.

blefaroplastika-nizhnih-vek_14

Де роблять і скільки коштує блефаропластика нижніх повік

На блефаропластику нижніх повік ціна в Києві не має єдиного показника. Кожен салон встановлює свій прайс. У центрі омолодження СМАС в Києві клієнти отримують:

Шукайте де зробити лазерну блефаропластику? Тільки у нас найкраща блефаропластика нижніх повік за відгуками і цінами. Вартість послуг залежить від оброблюваної зони. Скористайтеся знижками і отримаєте ще більшу вигоду від процесу омолодження.

Увага! Блефаропластика нижніх повік за відгуками і фото має кращу ефективність, якщо утриматися від засмаги, лазні і не терти оброблену зону занадто інтенсивно.

blefaroplastika-plasticheskaya-operatsiya-na-vekakh-091506979536

Етапи проведення

Існує єдиний алгоритм проведення процедури з підтяжки нижньої повіки. Опис косметологічного сеансу:

Після проведення блефаропластики нижніх повік потрібна реабілітація. Вона виражається в деяких обмеженнях.

Безопераційна Блефаропластика Нижніх Повік

Підготовка

Перед походом в кабінет буде потрібно:

Спеціаліст оцінить необхідний ступінь втручання і підкаже, що не можна робити після блефаропластики нижніх повік. Тільки компетентний косметолог може дати рекомендації для проведення блефаропластики нижніх повік по днях і її періодичність.

Запишіться сьогодні!

Безопераційна Блефаропластика Нижніх Повік

4000 грн

Відгуки

Марія:

«Люблю клініку Смас і часто звертаюсь до їхніх послуг. Відвідування цього салону має одні плюси. Центр знаходиться поруч з метро Дружби народів, що вкрай зручно. Постійно проводяться акції і пропонуються знижки, що дуже вигідно. Косметологи дуже акуратні, а головне компетентні. Я назавжди залишуся вашим другом і почесним клієнтом. »

Георгій:

«З роками розвинулася аномалія у вигляді птозу. Дуже комплексував з цього приводу і не думав, що позбутися від проблеми так легко. У клініці СМАС мені провели дуже безболісну процедуру, після якої очі стали однакові і до того ж забралися зморшки. Відчуваю себе відмінно і перестав переживати з приводу зовнішніх невідповідностей. »

Наша команда лікарів вищої категорії

[Всього: 1 Оцінка клієнтів: 5]